Zespół

Beata Domagalska

Partner Zarządzający


Ekspert w zakresie komunikacji wewnętrznej, relacyjnej i kryzysowej. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Doradzała oraz prowadziła projekty w obszarze komunikacji przy trudnych i bardzo ważnych przedsięwzięciach takich jak m.in.: wydzielenia nierentownych jednostek, wdrażania programów dobrowolnych odejść, łączenia spółek, wdrażania nowych strategii, zmian struktury organizacyjnych, systemów informatycznych klasy ERP a także wdrażania systemów ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele. Wcześniej m.in. pełniła funkcję Dyrektora Marketingu w ogólnopolskiej produkcyjnej firmie budowlanej Balex Metal (30 oddziałów w Polsce i 5 zagranicą), wyróżnionej statuetką Polski Herkules m.in. za realizacje strategii marketingowej oraz 3 lata Dyrektora Marketingu w spółce z Grupy CRH: Polbruk SA. Realizowała projekty w zakresie komunikacji wewnętrznej, relacyjnej i kryzysowej m.in. dla: Energa-Operator SA, Energa Elektrownie Ostrołęka SA, Polska Grupa Energetyczna SA.

Katarzyna Szulc

Partner Zarządzający


Doświadczony praktyk z dziedziny marketingu i komunikacji zintegrowanej posiadający kompetencje w obszarze profesjonalnych usług doradczych jak również rozległe doświadczenie w realizacji i zarządzaniu złożonymi projektami komunikacyjnymi w polskich firmach. Wcześniej dyrektor biura analiz rynkowych w trójmiejskiej firmie doradczej Doradca Consultants oraz wieloletni dyrektor marketingu Grupy Ergo Hestia . Realizowała projekty w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Energa Operator SA, Polska Grupa Energetyczna SA, Atena UIF SA oraz badań konsumenckich na rzecz m.in. Neslte, Knorra i Sonko.

Marta Rokita

Specjalista ds. marketingu


Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia. Przez okres studiów – asystentka na zajęciach komputerowych oraz uczestnik grupy badawczej w ramach grantu z Ministerstwa Oświaty i Szkolnictwa Wyższego. Od 3 lat związana z reklamą, marketingiem i pr’em. Specjalistka od social media, realizuje strategie marketingowe, wdrażając narzędzia komunikacji – jak strony www, identyfikacja wizualna i kreacje reklamowe. Wyniki pracy popiera analizą danych. Wierzy, że dzięki pozytywnemu nastawieniu można wznieść się na wyżyny możliwości. Pasjonatka długich spacerów. Prywatnie – drużynowa Drużyny Harcerskiej.

Aleksandra Heland

Młodszy konsultant ds. komunikacji biznesowej


Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Zarządzanie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Specjalizuje się w realizacjach kampanii w social media, przygotowuje relacje fotograficzne i redaguje strony internetowe.  Miłośniczka kultury Stanów Zjednoczonych, wciągających kryminałów, długich podróży rowerem,  koszykówki i biegania. Zakochana w swoich dwóch kotach i chomiku.

Paulina Kotowska

Konsultant ds. komunikacji biznesowej


Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Kilkuletnie doświadczenie w marketingu zdobyła podczas pracy w agencjach reklamowych, gdzie współtworzyła projekty marketingowe dla znanych marek. Działała również jako część marketingowego teamu na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz na Międzynarodowych Zawodach Jeździeckich CSIO***** w Sopocie. Miłośniczka mediów społecznościowych oraz niestandardowych form reklamy. Ogromna fanka kina i festiwali filmowych.

Julianna Żuchowska

Konsultant ds. komunikacji biznesowej


Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do zespołu 2mgroup jeszcze jako studentka ponad trzy lata temu. Sprawnie ogarnęła nasze sprawy administracyjno-finansowe, dolączyła do realizacji dużych projektów by dzisiaj samodzielnie prowadzić własne. Media relation, konferencje prasowe i eventy to jej zawodowy żywioł. Ponieważ posiadanie kota to prawie nasz firmowy "must" od ponad roku szczęśliwa właścicielka czarnej kocicy.

Kontakt

Centrala w Gdańsku

2mgroup s.c.

al. Zwycięstwa 239/12;

81-521 Gdynia

Beata Domagalska
Partner Zarządzający
502 547 111
b.domagalska@2mgroup.pl

Katarzyna Szulc
Partner Zarządzający
502 547 999
k.szulc@2mgroup.pl

Kontakt ogólny:

biuro@2mgroup.pl

Biuro w Warszawie
Al. Jerozolimskie 65/79, Centrum LIM
00-697 Warszawa
 

Dane do faktury
2mgroup s.c.
ul. Jednorożca 59/8
80-299 Gdańsk
NIP 958-159-43-87